Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:36:11

Як у податковій борються з корупцією

27.11.2012   14:13Агенцiя

В органах Державної податкової служби Чернігівської області функції з виявлення корупційних та кримінальних правопорушень покладено на відділ внутрішньої безпеки, який є структурним підрозділом Управління внутрішньої безпеки ДПС України. Значна увага приділяється проведенню профілактичної роботи з працівниками податкової служби, спрямованої на запобігання та упередження корупційних проявів.А також виявленню посадових злочинів серед податківців.

З метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності в податкових органах Чернігівської області працівники відділу внутрішньої безпеки з початку року провели понад 80 службових перевірок, за результатами яких встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 21 подання про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 посадовці, з органів ДПС звільнено 10 працівників, 21 посадовій особі винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків у подальшому.
Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 21 матеріал. За результатами їх розгляду відносно працівників органів ДПС порушено 2 кримінальні справи, 1 колишнього посадовця засуджено, 1 кримінальну справу направлено до суду.
З профілактичною метою працівники відділу внутрішньої безпеки виступають в інспекціях та відділеннях області під час апаратних нарад, семінарів, професійно-економічних навчань, наголошуючи на неприпустимості корупційних та злочинних проявів. Також проводяться персональні бесіди з керівниками структурних підрозділів та їх підлеглими. З початку року проведено 175 лекцій, виступів та бесід.
У друкованих засобах масової інформації обласного та районних рівнів з антикорупційної тематики розміщено 48 статей, на радіо та телебаченні - 29 виступів.
Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції у податкових органах, додержання принципів прозорості та відкритості їх діяльності на суб-сайті ДПС у Чернігівській області офіційного веб-порталу органів ДПС України створений спеціальний банер «Запобігання проявам корупції».
В управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю керівників відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області щоквартально проводиться пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції».
Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням – щодо фактів зловживання з боку податківців повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11. Також можна залишити інформацію (навіть анонімну) на телефоні довіри: (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

Ігор Піляєв, заступник начальника відділу
 внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області
УВБ ДПС України

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.