Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 03:21:39

Грантова програма “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”

08.06.2022   09:21Агенцiя

ІСАР Єднання запрошує громадські організації та благодійні фонди до участі у новій грантовій програмі “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”.

З початком повномасштабної війни в Україні, 24 лютого 2022 року, ІСАР Єднання запустив міжнародну фандрейзингову ініціативу серед іноземців. Усі зібрані кошти від звичайних громадян інших країн через надання грантів українським громадським та благодійним організаціям спрямовуються на підтримку  місцевих громад та людей, які опинилися у скруті через війну. Мета програми - щоб кожна зібрана копійка від людей була ефективно витрачена на допомогу постраждалим українцям, на покращення якості їхнього життя.

Пріоритетні напрямки фінансування:

  • відновлення критичної соціальної інфраструктури/забезпечення обладнанням, що сприятиме покращенню якості життя людей в громадах або громад в цілому, що постраждали від воєнних дій. Це може бути допомога лікарням, комунальним закладам у вигляді ремонту чи закупівлі устаткування;
  • посилення  продовольчої  та економічної безпеки для груп людей/громад, щоб запобігти голоду, створити можливості  зайнятості для людей/груп людей, які стоять перед ризиком опинитися за межею бідності та без засобів до існування;
  • діяльність або рішення, спрямовані на стале підвищення якості життя мешканців громади, вимушено переселених осіб в інші громади, конкретних вразливих груп людей (діти, багатодітні родини, діти-сироти, люди з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші), які вимушено переселилися в громади;
  • евакуація з громад, що перебувають під загрозою окупації (у випадках, де оперативно не спрацьовують забезпечені державними та місцевими органами влади можливості);
  • адресна допомога людям або групам людей. Перевага надаватиметься проєктам адресної підтримки людей/груп людей, якщо:

- ця допомога сприятиме не лише короткостроковому розв'язанню проблем, а й закладе основи значущого, сталого покращення на тривалий час;

- до розв'язання проблеми, на що спрямовуватиметься запитувана адресна допомога, долучатимуться ще й інші стейкхолдери з громади.

Прийом проєктних пропозицій за цією грантовою програмою відбувається постійно, починаючи з 1 червня 2022 року, до офіційного завершення, про що буде повідомлено додатково на сайті ІСАР Єднання.

Про результати розгляду заявки ІСАР Єднання повідомляє протягом 3 днів з моменту подачі пропозиції від заявника.

Максимально можлива сума гранту – 300 тис. грн. Мінімальна сума гранту не встановлюється.

Пріоритет надаватиметься проєктам, які меншими ресурсами сприятимуть більшим змінам у якості життя людей/груп/громад, що зазнали впливу війни. Очікується, що сума фінансування більшості проєктів складатиме до 30-100 тис. грн. Обсяг запитуваного фінансування визначає організація-заявник, враховуючи заплановані активності, заходи, тип підтримки, яка надається тощо.

Детально за посиланням

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини