Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 20:42:35

Грантова програма “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”

08.06.2022   09:21Агенцiя

ІСАР Єднання запрошує громадські організації та благодійні фонди до участі у новій грантовій програмі “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”.

З початком повномасштабної війни в Україні, 24 лютого 2022 року, ІСАР Єднання запустив міжнародну фандрейзингову ініціативу серед іноземців. Усі зібрані кошти від звичайних громадян інших країн через надання грантів українським громадським та благодійним організаціям спрямовуються на підтримку  місцевих громад та людей, які опинилися у скруті через війну. Мета програми - щоб кожна зібрана копійка від людей була ефективно витрачена на допомогу постраждалим українцям, на покращення якості їхнього життя.

Пріоритетні напрямки фінансування:

  • відновлення критичної соціальної інфраструктури/забезпечення обладнанням, що сприятиме покращенню якості життя людей в громадах або громад в цілому, що постраждали від воєнних дій. Це може бути допомога лікарням, комунальним закладам у вигляді ремонту чи закупівлі устаткування;
  • посилення  продовольчої  та економічної безпеки для груп людей/громад, щоб запобігти голоду, створити можливості  зайнятості для людей/груп людей, які стоять перед ризиком опинитися за межею бідності та без засобів до існування;
  • діяльність або рішення, спрямовані на стале підвищення якості життя мешканців громади, вимушено переселених осіб в інші громади, конкретних вразливих груп людей (діти, багатодітні родини, діти-сироти, люди з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші), які вимушено переселилися в громади;
  • евакуація з громад, що перебувають під загрозою окупації (у випадках, де оперативно не спрацьовують забезпечені державними та місцевими органами влади можливості);
  • адресна допомога людям або групам людей. Перевага надаватиметься проєктам адресної підтримки людей/груп людей, якщо:

- ця допомога сприятиме не лише короткостроковому розв'язанню проблем, а й закладе основи значущого, сталого покращення на тривалий час;

- до розв'язання проблеми, на що спрямовуватиметься запитувана адресна допомога, долучатимуться ще й інші стейкхолдери з громади.

Прийом проєктних пропозицій за цією грантовою програмою відбувається постійно, починаючи з 1 червня 2022 року, до офіційного завершення, про що буде повідомлено додатково на сайті ІСАР Єднання.

Про результати розгляду заявки ІСАР Єднання повідомляє протягом 3 днів з моменту подачі пропозиції від заявника.

Максимально можлива сума гранту – 300 тис. грн. Мінімальна сума гранту не встановлюється.

Пріоритет надаватиметься проєктам, які меншими ресурсами сприятимуть більшим змінам у якості життя людей/груп/громад, що зазнали впливу війни. Очікується, що сума фінансування більшості проєктів складатиме до 30-100 тис. грн. Обсяг запитуваного фінансування визначає організація-заявник, враховуючи заплановані активності, заходи, тип підтримки, яка надається тощо.

Детально за посиланням

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.