Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:14:45

Чернігів, завдяки фінансовій допомозі від міста-побратима Меммінгена, придбає машину для прибирання

03.06.2022   10:47Агенцiя

Автопарк комунальної техніки поповниться машиною для прибирання міста. Придбати її Чернігів зможе, в тому числі, і завдяки коштам, які зібрало для нього німецьке місто-побратим Меммінген.

Мова про 152 тисячі євро. Аби отримати ці гроші, на засіданні виконавчого комітету 2 червня, було надано дозвіл на відкриття поточних рахунків, у тому числі валютних. 

Дозвіл наданий Управлінню ЖКГ міськради. Кошти, які надійдуть на цей рахунок, планується спрямувати на придбання вакуумної машини для прибирання міської території.

— Про це ми домовилися особисто з міським головою Меммінгена. Для нас це місто-партнер і воно розташоване за 185 км від Давосу. Коли туди їхали, ми зупинялися у Меммінгені і я мав можливість поспілкуватися з міським головою. Вони нам перерахують понад 150 тисяч євро.

Але ми ще попросили їх знайти для нас всесезонний "пилосос" на базі МАН, який нам буде простіше обслуговувати потім. Було запропоновано два варіанти. Один — більш потужний, але його вартість 350 тисяч євро. Інший, який ми і вибрали, оскільки він буде більш оптимальний для нашого міста, вартістю близько 250-260 тисяч євро (без податків та розмитнення).

Тож ми відкриваємо спецрахунок, отримуємо кошти, докупимо кошти, яких не вистачає, і тоді зможемо придбати "пилосос", термін експлуатації якого один рік, а пробіг дві тисячі кілометрів. Це майже новий, а нового, який коштує набагато дорожче, чекати можемо мінімум півтора року, — пояснив суть цього рішення Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини