Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:26:13

Пожежну машину, автобуси і сміттєвози — до Чернігова привезли техніку з Європи

02.06.2022   18:03Агенцiя

Пожежну машину, автобуси і сміттєвози — загалом 10 одиниць різної техніки, передали Чернігову з Польщі, Німеччини і Нідерландів.

- Це перша поставка автомобілів, але не остання, - сказав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. 2 червня у Чернігові техніку передали комунальним підприємствам, які будуть з нею працювати.

Зокрема, два сміттєвози і один вивантажувач отримало «АТП-2528».

“Це універсальна техніка , яка може працювати як взимку так і літом. Це і завантаження, це й асфальтні роботи, це справді універсальна техніка. І на дорогах, на смітті, на сміттєзвалищі, ми їй знайдемо роботу”, — каже керівник підприємства Руслан Волок.

Під час обстрілів території АТП знищені 17 спецавтомобілів підприємства, ще 28 пошкоджені.

Вся техніка, яку сьогодні передали до Чернігова, є вживаною. Її привезли з різних країн Європи.

За словами міністра, це тільки частина техніки, ще будуть додаткові поставки.

“Внаслідок обстрілів і бомбардувань була пошкоджена техніка, це сміттєвози, це автобуси, вивантажувачі і інша техніка. Сьогодні ми маємо можливість частину представити тут за допомогою міжнародних і благодійних інституцій. Це пожежна техніка, це сміттєвози, автобуси і міні-автобуси, це все ще не все. Ще будуть додаткові поставки”, — сказав Олексій Чернишов.

Чотири автобуси — два великої місткості та два меншого класу, отримало комунальне підприємство "Чернігівське тролейбусне управління".

“2 автобуси великої місткості, які за необхідності зможуть замінити або доповнити рух тролейбусів, а автобуси меншого класу вони будуть використовуватися на ремонтних або інших ділянках роботи на комунальному підприємстві”, — розповів начальник тролейбусного управління Руслан Ємець.

Суспільне Чернігів

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини