Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 03:09:50

Волонтери та бізнес передали будівельні матеріали для ремонту житла

02.06.2022   17:45Агенцiя

Відновлення Чернігівщини триває. Значну допомогу у цьому надають і волонтерські організації, що підтримують як постраждалих жителів, так і підприємства.

Разом з тим Чернігівська ОВА координує допомогу між благодійниками та тими, хто найбільше потребує допомоги. Так, за сприяння ОВА, волонтерським об’єднанням "Залізний кулак Чернігова" до міста та приміської громади передані будівельні матеріали. 

— Нам вдалось зібрати цемент, ДСП, руберойд, цвяхи, щоб допомогти людям відновлювати їх постраждалі будинки. Плануємо і надалі забезпечувати матеріалами людей,  — зазначив координатор Сергій Дікалов. 

Частину будматеріалів передали до КП «Новозаводське» для відбудови житлового фонду. Іншу адресною допомогою жителям сіл Кошівка та Старий Білоус Новобілоуської громади.

—  Обласна військова організація дякує волонтерам об’єднання "Залізний кулак Чернігова" та благодійникам ПП «Янтос», торговельній мережі «Леруа Мерлен», прокоментував перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини