Конкурс проєктів «На місцевих ініціативах будується сильна Україна»
Спілка «Громадські ініціативи України», з метою збереження та підтримки громадських ініціатив у часи війни в невеликих населених пунктах України, оголошує конкурс проєктів «На місцевих ініціативах будується сильна Україна».
![](/uploads/31437-m.jpg)
Така підтримка дозволить наявним ініціативам подовжити свою роботу, залучати нових волонтерів, будувати міцніші зв’язки в громадах та збільшити свою ефективність.
Критерії відбору:
-
реалізація ініціатив має відбуватися на території невеликих населених пунктів та територіальних громад (сіл, селищ, містечок);
-
ініціативи мають бути спрямовані на розвиток співпраці між мешканцями, соціальну згуртованість, волонтерську діяльність, розвиток громади та активного залучення місцевих до процесу прийняття рішень;
-
ініціативи можуть бути спрямовані на розв'язання проблем та завдань, викликаних війною, але вони повинні мати локальний контекст та розв'язувати конкретні проблеми чи виклики;
-
перевагою буде залучення до роботи представників внутрішньо переміщених осіб (переселенців), а також інших місцевих ресурсів та партнерів до співпраці в межах проєкту (місцеве самоврядування, локальний бізнес тощо).
Не будуть підтримуватися ініціативи, спрямовані на закупівлю певних товарів та їх перерозподіл в громаді.
Участь у конкурсі можуть брати як зареєстровані громадські організації, так й ініціативні групи без офіційної реєстрації (в такому разі необхідно буде надати протокол зборів щодо створення такої групи).
Розмір підтримки для проєктів – еквівалент 800 доларів США.
Вітається наявність власного внеску, що може бути у грошовій, так і негрошовій формі, наданий як місцевою владою, так і залученими партнерами чи спонсорами, або місцевими жителями.
У проєкті дозволяються адміністративні витрати у розмірі не більше 20% (комунальні, гонорари координатора проєкту і бухгалтера, банківські видатки, обладнання для офісу).
Тривалість проєктів – до 4 місяців (початок реалізації проєктів можна планувати з червня 2022 року).
Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заповнену форму проєктної заявки та форму бюджету на електронну адресу: civilukraine@gmail.com з темою листа «Конкурс проєктів_назва організації (ініціативної групи)_назва громади».
Заявки приймаються до 25 травня включно.
Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу: civilukraine@gmail.com або за телефоном +38 067 430 15 54.
Детальніше за посиланням.
Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.