У квітні на Чернігівщині потерпілим на виробництві та членам їх родин виплачено майже 9 млн гривень
Упродовж квітня відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області виплатили потерпілим на виробництві та членам їх родин 8,9 млн гривень щомісячних страхових виплат - виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для майже 2,9 тис. осіб.
У результаті проведеного перерахунку потерпілі Чернігівщини та їх сім’ї вже отримали щомісячні страхові виплати, які у середньому зросли на 332,9 гривень для кожної особи.
Щомісячні страхові виплати - це страхові гарантії для кожного працівника у разі стійкої втрати працездатності через нещасний випадок на виробництві, професійне захворювання або бойові дії. Їх забезпечення гарантується Фондом соціального страхування України пожиттєво або до повного відновлення здоров’я, а розмір виплат системно підвищується.
Варто зазначити, що у 2022 році щомісячні страхові виплати було збільшено в умовах воєнного стану - перерахунок на 14% успішно проведено фахівцями Фонду в усіх регіонах України попри чисельні технічні складнощі, бойові дії, тимчасову окупацію і зруйновані приміщення.
Наталія Бондарева, начальник відділу страхових
виплат та матеріального забезпечення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.