Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 15:20:03

Громадський транспорт у Чернігові запрацює у травні, – Атрошенко

02.05.2022   13:58Агенцiя

Громадський транспорт у Чернігові запрацює у другій-третій декаді травня. Про це у коментарі Суспільному повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

З його слів, наразі у місті лишилося 65 автобусів, які можуть розпочати роботу. До війни маршрути обслуговували 230 автобусів. Випускати на лінію наявні машини не готові з кількох причин. Перша – перевізники наперед просять близько 7 мільйонів гривень з міського бюджету на ремонт техніки, заправку та інше. За словами Владислава Атрошенка, грошей у міському бюджеті немає:

"Я вважаю, що це втрачений рік для Чернігова. Нам би хоч якось його пережити. Тому, якась суттєва допомога позапланова, яку ми не закладали в бюджет – будемо дивитися. Я не виключаю, що її треба буде робити. Але це треба ще додатково нам думати з цього приводу".

Крім того, говорить міський голова, у місті бракує водіїв та пального, при цьому ціни на нього значно підвищились. За таких умов вартість квитка має зрости з 8 до 10-12 гривень.

"По-розумному зараз хоча б квартал або два, а краще до кінця року, зробити це безкоштовним – транспорт. Ми не можемо цього зробити і платити за кілометр так, як ми закладали у програму, коли будуть нові автобуси".

За словами Владислава Атрошенка, міська рада не хоче поспішати у вирішенні питання із запуском громадського транспорту в місті. Нині тривають консультації із перевізниками.

Суспільне Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини