Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 03:13:57

Вітчизняну насіннєву картоплю роздають безкоштовно

02.05.2022   12:40Агенцiя

ПРаТ «НВО «Чернігівеліткартопля», що в селищі Седнів на Чернігвщині, Поліська дослідна станція ім. Засухіна Інституту картоплярства НААН (село Федорівка на Житомирщині) за підтримки фейсбук-спільноти «Скажений картопляр» започаткували ініціативу «Українська картопля».

Кожному громадянинові надають безкоштовно до 30 кг насіннєвої картоплі. Треба лише оплатити пересилку «Новою поштою» та в кінці сезону передати кошти за насіння на потребу ЗСУ, або з вирощеного врожаю передати восени армії або підрозділу територіальної оборони мішок картоплі.

Про це повідомляє Українська асоціація виробників картоплі у Фейсбук.

«Закликаємо всіх спробувати виростити сорти картоплі вітчизняної селекції. В каталогах компаній є чимало смачних, високоврожайних сортів. Насіння високих репродукцій буде передано Вам БЕЗКОШТОВНО. Але доставку його до Вас “Новою поштою” просимо оплатити. Обсяг поставки насіння – до 30 кг. Вартість доставки, залежно від відстані, може сягати і 400 грн за пересилку», – йдеться у повідомленні.

Ініціатори також додають: з вирощеного врожаю мішок картоплі просимо передати на потреби ЗСУ або своєї ТРО.

А також обіцяють провести кілька онлайн майстер-класів і надати поради з технологій вирощування сортів української селекції.

Щоб взяти участь у проекту кластер “Українська картопля” потрібно надіслати організаторами дані про себе (прізвище, ім’я, по-батькові, поштову адресу, номер відділення «Нової пошти» і контактний телефон).

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини