Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 17:36:04

30 мільйонів на «Борщ», - уродженець Чернігівщини постачає прикордонню безкоштовне насіння

20.04.2022   16:16Агенцiя

Безкоштовне насіння культур з борщового набору для жителів громад, - уродженець Чернігівщини та директор агрохолдингу Алекс Ліссітса заснував ініціативу «Борщ». Таким чином хоче підтримати населення прикордонних областей, де вели активні бойові дії.

Наразі на закуп насіння зібрали 10 млн грн. До кінця місяця планують збільшити цю суму до 30 млн.

Здебільшого ініціатива спрямована на постачання насіння овочів з борщового набору: буряку, моркви, капусти та цибулі. В регіони, де не вистачає насіннєвої картоплі, везтимуть і її. Крім того, забезпечуватимуть насінням іншої городини: томатів, огірків, кабачків та інш., а також добривами.

«Як ми бачимо, війна продовжується. Продовжаться і складні часи для багатьох із нас, бо ми на кордоні. Я всім, хто має таку можливість, рекомендую не лінуватися і садити городи, аби восени мати щось до столу та на столі», - пояснює ідею Алекс Ліссітса.

Розвозитимуть насіння по територіальним громадам Чернігівської, Сумської та Київської областей. Сьогодні перша партія відправилась до Бучі, завтра туди ж доставлять понад 20 тонн картоплі. Днями насіння повезуть до решти громад. Поширювати його серед населення безкоштовно планують через керівництво ТГ.

СуспільнеЧернігів

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.