Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 00:31:20

На Прилуччині цукрозавод оголосив про річну паузу у виробництві

20.04.2022   11:40Агенцiя

СТОВ «Цукровик», що у селищі Линовиця Прилуцького району оголосив про річну паузу у виробництві.

Про це повідомляють ТК «Прилуки».

Зі слів директора СТОВ «Цукровик» Павла Пустовойта, таке рішення прийняли через економічні ризики, які зумовив воєнний стан.

Так, керівництво «Цукровика» спрогнозувало труднощі з паливно-мастильними матеріалами та доставкою добрив із закордону. Із них майже 70% замовляли з Білорусії, решту - з Китаю.

"Щоб посіяти буряк треба більш як 20 мільйонів гривень. 150 євро на гектар коштує лише саме насіння", - сказав Павло Пустовойт.

Зі слів голови Линовицької тергромади Віталія Нестеренка, навіть тимчасова зупинка заводу вдарить по економіці, адже він є одним із ключових донорів місцевого бюджету. Йдеться про понад 5 мільйонів гривень.

18 квітня біля цукрозаводу зібралися десятки його працівників, більшість – жителі Линовиці.

Через його зупинку потенційно втратити роботу можуть 500 мешканців Линовиці.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини