Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 08:03:16

До травня у Чернігові діє випробувальний термін для продажу алкоголю

19.04.2022   09:06Агенцiя

У Чернігові до 1 травня триватиме випробувальний термін для продажу алкоголю. Про це на засіданні виконкому Чернігівської міськради повідомив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

"Була дискусія з головою Чернігівської ОВА В'ячеславом Чаусом. Спільно домовились, що до 1 травня випробувальний період, коли ми йдемо за європейським сценарієм, де просимо громадян відповідально поставитись до поведінки у громадських місцях. Просимо поліцію більш активно працювати. Йти шляхом заборон - неправильно. Лікарі кажуть, що якщо заборонено - зростає кількість отруєнь. Оскільки магазини реально працюють за скороченим режимом роботи, спробуєм до 1 травня без обмежень по часу продажу, дозволити продаж слабоалкогольних та алкогольних напоїв", - розповів Владислав Атрошенко.

За його словами, заборона на продаж діятиме лише для неповнолітніх, а також для всіх військових, співробітників поліції, ДСНС, ТРО, при виконанні службових обов’язків.

    "Дивимось як це працює до 1 травня і потім повертаємось до цього питання", - сказав міський голова.

Нагадаємо, в Чернігівській області зняли заборону на продаж алкоголю 16 квітня. Таке розпорядження видав начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Однак 17 квітня Новгород-Сіверська та Семенівська громади прийняли рішення не давати дозвіл на продаж алкоголю на своїх територіях.

18 квітня на території міста Ніжина та Ніжинської територіальної громади теж продовжили заборону на продаж будь-якого алкоголю.

джерело

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.