“Чернігівгаз Збут” дякує 134 816 клієнтам, які сплатили за газ у березні
Українці розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а також “дякую” працівникам підприємств - постачальників комунальних послуг та їх родинам.
Це – ще один ваш внесок в оборону свого села чи міста і реальна допомога державі під час війни.
«Березень був особливо складним місяцем для Чернігівщини – запеклі бої, постійні обстріли міст і сіл, безчинства окупантів, не додавали впевненості в завтрашньому дні. Саме тому, кожен наш клієнт, який знайшов можливість сплатити за газ, для нас та всього регіону,– супер-герой. Саме завдяки цим платежам ми маємо можливість закуповувати паливо для потреб населення», — підкреслив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.
Разом з тим, ситуація із оплатою залишається напруженою, в порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ у Чернігівській області скоротився на 47%.
Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Чернігівгаз Збут” наразі складає понад 690 млн.грн.
Нагадаємо, під час дії воєнного стану ТОВ “Чернігівгаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.
Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ "Чернігівгаз Збут" можуть через онлайн-сервіси:
· кнопка "Сплатити за газ" на сайті …;
· viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3sRaq9U ;
· особистий кабінет "Чернігівгаз Збут" https://my.cngaszbut.com.ua/ ;
· клієнтські сервіси 104.ua.
Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги більше, ніж за три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.