Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:49:41

Передумови для ефективного ведення бізнесу

23.11.2012   11:18

Державна податкова служба є прихильником конструктивного діалогу з бізнесом. Нещодавно в.о. начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Олександром Марухленком проведено зустріч з керівниками підприємств для обговорення деяких аспектів податкового законодавства.

На початку зустрічі він зазначив, що одним із пріоритетних напрямків роботи податкової служби є перетворення органу податкової служби у сервісну. Відкрито центр обслуговування платників податків. Це є зручним і комфортним механізмом роботи з платниками податків.
 
Спілкуючись з керівниками посадовець наголосив, що податкова служба іде шляхом зниження фіскального навантаження. Запроваджено нові сервіси: "Пульс податкової", подання звітності в електронному вигляді, безкоштовне отримання електронно-цифрового підпису. Податкова служба здійснює комплекс заходів для підготовки Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр.

Керівники підприємств внесли пропозиції, щодо удосконалення податкового законодавства, зокрема, стосовно пільгового оподаткування новостворених суб'єктів підприємницької діяльності.

Особисті зустрічі керівництва ДПІ у м. Чернігові ДПС з представниками бізнесу сприяють налагодженню партнерства і формуванню податкової культури.

Індивідуальний підхід до кожного платника податків є запорукою довірливих відносин та сприяє збільшенню добровільних надходжень до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.