Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:52:35

У Чернігівській області фермер продає картоплю по 3,5-4,5 грн/кг

19.02.2022   09:44Агенцiя

Валерій Лавров, керівник СФГ «Лавр» в селі Тупичів на Чернігівщині продає картоплю посередникам по 3,5-4,5 грн/кг. Каже, що з реалізацією зараз складно.

Про це повідомляє agrotimes.ua.

«Загалом минулого року було важко з реалізацією продовольчої картоплі. Чому деякі люди залишили невикопану картоплю на полі? Бо не могли її реалізувати. Виростити картоплю — важка праця. Якби була її реалізація, тоді, напевно, картопля не залишилась би на полі», – розповів фермер.

Восени розпочинали продавати з 3,5 грн/кг. Потім ціна піднялася до 4–4,5 грн/кг. 

«Зараз продаємо картоплю по 3,5–4,0 грн/кг. Рідко хто пропонує 4–4,5 грн/кг, та й за такою ціною важко її збути! Ми продали свою продовольчу картоплю частково, решту заклали у сховище, вона ще жде свого покупця», – запевнив Валерій Лавров.

Господарство вирощує картоплю лише першої та другої репродукції. Цього року насіннєвої картоплі мали 40 га, продовольчої — 110 га.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини