Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:08:18

Аграрії вклали в розвиток Сухополов’янської ТГ понад 2 млн грн

17.02.2022   20:34Агенцiя

У Сухополов’янській територіальній громаді домінує аграрний сектор.

Відповідно провідне місце в соціально-економічному розвитку населених пунктів належить сільському господарству, головними галузями якого є вирощування зернових та технічних культур (зерново-бурякове рослинництво) та тваринництво.

Про це AgroPortal.ua розповів голова Сухополов'янської ТГ Денис Росовський.

«Cільськогосподарські товаровиробники є основними платниками податків. У обсязі отриманих доходів частка сплачених ними податків складає 59%», - загначає Денис Росовський. 

За його словами найбільшими платниками зі сплати податку на доходи фізосіб є СТОВ «Дружба-Нова», ТОВ «Агрікор Холдинг», єдиного податку — СТОВ «Дружба-Нова», ТОВ «Агрікор Холдинг», ТОВ «Прилуцький хлібодар», ТОВ «Наташа Агро», ТОВ «Агро-світ». Одноосібні селянські господарства також сплачують належні податки до бюджету.

Голова Сухополов'янської ТГ розповідає, що по всім старостатам налагоджена тісна співпраця з аграрним бізнесом: сільгоспвиробники є головними інвесторами громади. В межах соціальних угод вони вклали в соціально-економічний розвиток громади більше 2 млн грн.

«Дієва співпраця була започаткована вже давно. По суті, це благодійна спонсорська допомога на розвиток громади, що починалася з умовних 50 грн з гектара. Зараз деякі підприємства роблять внески в 3-4 рази більші цієї суми. Адже бачать результат і охоче беруть участь у житті громади», — зазначає Денис Росовський.

Наприкінці року відбувається звітування по старостатах: яка допомога надавалася, куди саме буди залучені кошти, також узгоджуються плани на наступний рік. 

«І нехай це навіть декларативна угода, проте підприємці озвучують плани на підвищення орендних виплат, запланований обсяг допомоги. Головне ж, що всі питання узгоджуються з людьми, і це компроміс, а не одноосібне рішення старости чи сільського голови», — наголошує Денис Росовський.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини