Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:59:58

Ваучер на навчання - шанс стати конкурентоспроможними на ринку праці в 45+

15.02.2022   15:50Агенцiя

Унікальну нагоду навчитися новому, або вдосконалити свої знання пропонує служба зайнятості громадянам, старше 45 років. Це - ваучер на навчання. Документ дає право безкоштовно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

До речі, його можуть отримати тільки громадяни віком 45+ зі страховим стажем не менше 15 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту, за окремих умов - внутрішньо переміщені особи, звільнені з військової служби, учасники АТО. Щоправда, скористатися цією послугою не можуть офіційно зареєстровані безробітні.
Торік на Чернігівщині навчання за ваучерамипроходили 30 осіб. Серед них кондитери, трактористи-машиністи, швачки, спеціаліст харчових технологій.
Наразі таким шансом скористалася Наталія Ляліна з Новгород-Сіверського. За освітою жінка лаборант хімічного аналізу, проте понад 25 років працює молодшою медичною сестрою.Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці вирішила пройти перепідготовку за професією «кухар», яку вибрала не випадково, адже все життя захоплюється приготуванням страв. З 1 лютого Наталія навчається в Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Щоб стати майстром кулінарії, їй знадобиться лише 3 місяці. Після закінчення навчання жінка буде працювати кухарем у районній лікарні.
Отож, не упустіть і ви свій шанс стати конкурентоспроможними на ринку праці! За детальною інформацією про порядок отримання ваучера на навчання звертайтеся до структурних підрозділів Чернігівської обласної служби зайнятості.

Обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини