Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:29:33

Зовнішня торгівля послугами в області у 2021 році

15.02.2022   15:44Агенцiя

У 2021р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами з партнерами з 83 країн світу.

Експорт послуг з області становив 39 млн.дол. США, що на 21% більше, ніж у 2020р., імпорт в область – 36 млн.дол. (на 22% більше).
Основними споживачами послуг залишаються країни Європейського Союзу, на які припадало 55% обласного експорту. Значні обсяги послуг надавалися партнерам із Румунії, Литви, Нідерландів, Латвії, Естонії та Італії.
Серед інших країн світу найбільше послуг експортовано до США, Азербайджану та Канади.
У структурі експорту 30% обсягу займали комп’ютерні та інформаційні послуги, 29% – послуги автомобільного транспорту, 26% – послуги з переробки матеріальних ресурсів.
Провідними партнерами в імпорті послуг були Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Польща та Чехія, від яких одержано 53% загального обсягу.
Основу структури імпорту формували роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності, які становили 42% загального обсягу. Крім того, попитом користувалися ділові послуги, транспортні та пов’язані з подорожами.Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини