Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 17:34:10

Тенденції ринку праці на початку року: вакансій – побільшало, безробітних - поменшало

14.02.2022   10:53Агенцiя

Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка, підводячи підсумки роботи протягом першого місяця нинішнього року.

 

Так, протягом січня за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулися 1,9 тис. громадян, що майже на 28% менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 12,0 тис. безробітних, що також на 23% менше минулорічного показника.

Станом на 1 лютого 2022 року в області налічувалось 10,5 тис. безробітних - на 25% менше, ніж на цю дату рік тому. Одночасно в базі даних обласної служби зайнятості на 5% побільшало пропозицій роботи від роботодавців області. Найбільш затребуваними є робітники переробної промисловості, сільського господарства, торгівлі та послуг. За професійними групами сталим попитом користуються кваліфіковані робітники з інструментом, робітники з обслуговування, експлуатації та устаткування машин, працівники сфери торгівлі та послуг, а також некваліфіковані працівники.

Протягом січня за направленням служби зайнятості працевлаштовано 510 громадян області.

Інформацію підготувала Світлана ШЕРЕМЕТ, 678-675

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини