Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 лютого, 12:46:08

Заробітна плата у Чернігівській області у 2021 році. ДОВІДКА

10.02.2022   08:27Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у 2021 році було зайнято майже 169 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 23019 млн.грн.

Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 11363 грн (в Україні – 14014 грн), що на 21,8% більше, ніж у 2020 році.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) за рік зросла на 10,9%.

Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (18402 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (15602 грн), в установах фінансової та страхової діяльності (15204 грн), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (14638 грн), на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14583 грн), сільського, лісового господарства та рибного господарства (13823 грн).

Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, у сфері творчості, мистецтва та розваг, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті та монтажі машин і устатковання, де нарахування не перевищили 64,5% середнього рівня в економіці області.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 15:59

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 43-річного водія легковика, який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративних матеріалів правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 17 тисяч гривень.

Чернігівці почали отримувати пільгові транспортні картки

Чернігівці почали отримувати пільгові транспортні картки 15:58

Чернігівці, які мають право на пільговий проїзд, почали отримувати транспортні картки. Видають їх за цією ж адресою, що і приймають заяви на оформлення — у департаменті соціальної політики Чернігівської міської ради.

 У Менській громаді Чернігівщини домашній кривдник постане перед судом

У Менській громаді Чернігівщини домашній кривдник постане перед судом 13:25

Поліцейські відділення №1 (м. Мена) Корюківського райвідділу поліції завершили досудове розслідування за фактами систематичного домашнього насильства, яке вчиняв мешканець одного з сіл Менської громади. Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом передано прокуророві Корюківської окружної прокуратури для скерування до суду.

Чернігів відвідала делегація з Латвії — дивилась на результати співпраці та говорила про подальше партнерство 13:20

З черговим візитом у Чернігові представники Латвії. 22 лютого в.о. міського голови Олександр Ломако зустрівся з державним секретарем міністерства економіки Латвійської Республіки Едмундсом Валантісом, головою представництва в Україні латвійського агентства інвестицій та розвитку Айнарсом Межулісом, заступницею Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні з питань реформ і реконструкції Мадарою Сіліня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини