Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:33:48

Ще більше інвестиційних проєктів та надходжень: перспективний план співпраці ОДА та «ЮКРЕЙНІНВЕСТ»

09.02.2022   08:48Агенцiя

Більше 30 реалізованих проєктів за минулий рік, понад 4 млрд грн капітальних інвестицій у січні-вересні, а також 523 мільйони доларів інвестицій іноземних — такі показники свідчать про суттєве покращення інвестиційного клімату Чернігівщини.

Більше того, 300 потенційних інвестиційних об’єктів вказують на значні перспективні надходження до бюджетів.

Ефективно їх реалізувати можна у співпраці з держустановою «ЮКРЕЙНІНВЕСТ», з представниками якої - Андрієм Ризванюком та Оксаною Ткачук - в онлайн-режимі спілкувалися сьогодні в ОДА.

До розмови приєдналися директорки Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Олександра Хомик та Юлія Дарницька.

«ЮКРЕЙНІНВЕСТ» займається інвестиційним супроводом, підтримкою проєктів та  вдосконаленням інвестиційного іміджу регіонів.

— Наша мета — залучити якомога більше інвесторів до Чернігівщини. Для цього спочатку необхідно вивчити вашу ресурсну базу, детально ознайомитися  з перспективними інвестиційними об’єктами, постійно тримати зв’язок для тісної співпраці, — наголосила Оксана Ткачук.

Говорили під час зустрічі як про досягнення в інвестиційній політиці області, так і про плани на поточний рік. Зокрема, напрями співпраці з «ЮКРЕЙНІНВЕСТ».

Стосовно реалізованого, то в регіоні вже діє «Інтерактивна інвестиційна карта», де позначені бізнес-пропозиції області. Створено «Кабінет для інвестора» на вебсайті економічного порталу Чернігівщини. Розробляється шаблон інвестиційних паспортів громад «Investment.ID». Започатковано конкурс з відбору кращих інвестиційних проєктів/ідей «Invest-Up.CN». Завершується створення індустріального парку «Менський» площею понад 60 га.

У планах — створення особистих кабінетів громад, включення пропозицій області до UkraineInvest Guide та його розповсюдження серед потенційних інвесторів, спільні зустрічі та виїзди на перспективні об’єкти.

Важливо і проводити навчання із представниками громад, вчити їх інвестиційній грамотності та залучати до активної командної роботи.

— Фокус залучення інвестицій останнім часом змістився до громад. Частина з них не орієнтується, що потрібно зробити для стимулювання власної інвестиційної активності. Тому для таких ТГ будемо проводити навчання з презентацією кращих світових практик залучення та супроводу інвесторів, — наголосила Олександра Хомик.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини