Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:34:00

На кого є попит у роботодавців Чернігівщини… ТОП-5 вакансій січня

02.02.2022   17:15Агенцiя

З початку року найбільшим попитом у роботодавців області користуються робітники переробної промисловості, сільського господарства, торгівлі та послуг.

За професійними групами найбільш затребувані: кваліфіковані робітники з інструментом,робітники з обслуговування, експлуатації та устаткування машин, працівники сфери торгівлі та послуг,а також некваліфіковані працівники.

Отож, у Топі 5 професій січня: продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, тракторист, підсобний робітник.

На початок лютого  2022 року у базі Державної служби зайнятості налічувалося 48,6 тис. вакансій, зокрема від роботодавців Чернігівщини -  більше 700 пропозицій. Перегляд – на нашому сайті за посиланням: https://dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. Знайдемо роботу разом!

 

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини