Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 20:37:48

На Чернігівщині випуск промислової продукції збільшився

21.11.2012   07:56

У жовтні 2012 р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця збільшився на 3,6%. Приріст одержано в добувній, переробній промисловості, а також у виробництві та розподіленні електроенергії.

Серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєво (в 1,6 раза) збільшилися обсяги продукції в металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів, на 8,4% – у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, на 3,6% – у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів, на 3,0% – у машинобудуванні.     

У січні–жовтні 2012 р. порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг промислового виробництва зріс на 0,2%.

Суттєвий приріст (9,6%) одержано в добувній промисловості, а серед основних видів діяльності переробної – у хімічній промисловості (13,3%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (4,7%).

Упродовж січня–жовтня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, вироблено торф’яних брикетів і напівбрикетів, постільної білизни, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, устатковання електросигнального.

Серед продуктів харчування на 42,2% збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 17,2% – круп, на 12,6% – обробленого рідкого молока, на 10,8% – вершкового масла, на 9,8% – кисломолочних продуктів, на 8,7% – олії соняшникової нерафінованої.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.