У Чернігові розглядають можливість повернення "Облтеплокомуненерго" у власність міста
18 січня, на щотижневій розширеній нараді чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення своєму заступнику Віктору Геращенку підготувати розпорядження про створення робочої групи щодо повернення «Облтеплокомуненерго» у власність міста.
- Ми не продовжуємо термін оренди. І це перший з двох ЦМК, який буде повертатись до управління містом. Термін оренди, визначений попереднім договором, закінчується 31.12.2022 року. Термін незручний, оскільки це вже початок наступного опалювального сезону. Треба враховувати ці обставини. Зосередити в руках міста генеруючі суб’єкти, об’єднати мережі, скоротити кількість котелень та споживання газу - це єдиний правильний шлях і в правовому, і в технічному плані. На жаль, доведеться скоротити і кількість працюючих, тому що при скороченні котелень зникне необхідність у такій кількості працівників, яка є зараз. Все це дозволить нам зекономити значний ресурс і дасть можливість відрегулювати тарифи, - повідомив міський голова.
Після повернення «Облтеплокомуненерго» в управління містом, повертатимуть і ТЕЦ, яке знаходиться в оренді фірми "ТехНова".
- Плюс технічна складова - ми зможемо залучати кредитні кошти, робити реконструкцію на ТЕЦ, замінювати існуюче котельне обладнання на сучасне, яке зможе спалювати RDF – продукти переробки сміття. Це вигідно в економічному плані. І в екологічному плані потрібно вирішувати питання хоча би часткового сортування сміття. Треба дивитися виробничі пропозиції по подібним заводам. Тому я на 300% переконаний у правильності цього напрямку. Іншого напрямку нема, - наголосив Владислав Атрошенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.
9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).
Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19
Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32
З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.