Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 16:59:50

Протягом 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею перераховано до Держбюджету України понад 2 мільярди гривень

20.11.2012   10:42

За 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею до Держбюджету України перераховано 2, 042 мільярди гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження митних платежів зросли на 544 мільйони гривень або на 36,3%.

Начальник митниці Олександр Іванов підкреслив, що у поточному році значно скорочено час митного оформлення товарів за митною декларацією. У жовтні час митного оформлення становив у митному режимі експорт: 42 хв., імпорт: 44 хв., транзит: 15 хв. Також митницею значно зменшено кількість митних оглядів при митному оформленні товарів.

У жовтні відсоток митних оглядів у митному режимі імпорт складав 2,8 %, експорт - 3,5%, транзит - 0,54%. Значних результатів митниця досягла у провадженні процедури електронного декларування. У жовтні поточного року 97,8 % митних декларацій подано суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності до оформлення в електронному вигляді.

Протягом 10 місяців за ознаками контрабанди наркотичних засобів, психотропних і вибухових речовин а також холодної зброї Чернігівською митницею порушено 14 кримінальних справ. За фактами порушень митного законодавства митницею заведено 601 адміністративну справу про порушення митних правил  з вартістю предметів правопорушень 13,6 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.

Відбувся онлайн-практикум

Відбувся онлайн-практикум "Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування" 14:29

26 лютого в Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування».