Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 19:02:53

Протягом 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею перераховано до Держбюджету України понад 2 мільярди гривень

20.11.2012   10:42

За 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею до Держбюджету України перераховано 2, 042 мільярди гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження митних платежів зросли на 544 мільйони гривень або на 36,3%.

Начальник митниці Олександр Іванов підкреслив, що у поточному році значно скорочено час митного оформлення товарів за митною декларацією. У жовтні час митного оформлення становив у митному режимі експорт: 42 хв., імпорт: 44 хв., транзит: 15 хв. Також митницею значно зменшено кількість митних оглядів при митному оформленні товарів.

У жовтні відсоток митних оглядів у митному режимі імпорт складав 2,8 %, експорт - 3,5%, транзит - 0,54%. Значних результатів митниця досягла у провадженні процедури електронного декларування. У жовтні поточного року 97,8 % митних декларацій подано суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності до оформлення в електронному вигляді.

Протягом 10 місяців за ознаками контрабанди наркотичних засобів, психотропних і вибухових речовин а також холодної зброї Чернігівською митницею порушено 14 кримінальних справ. За фактами порушень митного законодавства митницею заведено 601 адміністративну справу про порушення митних правил  з вартістю предметів правопорушень 13,6 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини