Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 21:25:14

Як у Чернігові аналізують туристичні потоки та вивчають попит на послуги

06.01.2022   11:50Агенцiя

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради спільно із Київстар розвиває туристичну галузь регіону завдяки великим даним

Уже протягом двох років моніторинг потоків міграції населення, який будується на основі даних "Київстар", допомагає Чернігівському управлінню культури та туризму вивчати свою цільову аудиторію, її поведінку у певні проміжки часу та, спираючись на інформацію аналітичних звітів, планувати відповідну маркетингову стратегію, готувати кваліфікований персонал і розвивати інфраструктуру. Зокрема, дані про відвідування Чернігову туристами з інших країн вплинули на зміну орієнтирів у підготовці інформації іноземними мовами, за яку відповідає КУ "Туристичний інформаційний центр". А точні дані щодо загальної кількості туристів сприяли організації та проведенню навчань в сертифікованих школах гідів.

Оцінюючи аналітичні дані від "Київстар" за два роки*, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради дійшло висновку, що "пікові" активності туристичних відвідувань міста приходяться на червень, серпень та жовтень – кількість туристів у ці місяці зростає у декілька разів порівняно із місяцями найменшої активності.

Водночас гостей із України у пікові періоди – понад 216 тис. осіб у червні, майже 175 тис. у серпні та близько 150 тис. осіб у жовтні, а іноземців – 6,6 тис. осіб у червні, майже 8 тис. у серпні та 5,3 тис. осіб у жовтні*.

Отримана інформація дозволила місту переглянути календар подій для містян та гостей міста, щоб запланувати найцікавіші заходи на найбільш активні періоди.

За даними досліджень, потягом 2020 року Чернігів відвідали понад 1,2 млн гостей – абонентів "Київстар" з Київської, Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей України. Найбільша кількість українських туристів приїздила із Києва. Саме кияни виявилися постійними відвідувачами Чернігова – міста легенд – у коротких турах, влаштованих на вихідні дні.

При цьому лише за 11 місяців 2021 року кількість туристів уже сягнула позначки у майже 1,6 млн осіб. Старовинне місто приймало гостей з Києва та Київської області, Сумщини, Харківщини, Полтавщини, Львівщини, Запоріжжя, Дніпра та Дніпропетровської області.

Регулярна статистична аналітика дозволяє місцевій владі аргументовано коригувати маркетингову політику туристичних напрямків, щоб посилити її там, звідки зараз до Чернігова їдуть найменше, та привабити із цих областей нових туристів. А також планувати розвиток інфраструктури міста, появу нових туристичних маршрутів та об’єктів, створення зручної логістики для поїздок тощо.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.