Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 00:40:15

Інновації в освітній, аграрній та медичній сферах: підсумки конкурсу «Chernihiv Innovation Challenge»

30.12.2021   10:34Агенцiя

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус вручив 29 грудня нагороди переможцям конкурсу інноваційних розробок «Chernihiv Innovation Challenge».

Цей конкурс проводився втретє. Він відбувається на виконання Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021–2027 роки з метою стимулювання інноваційної діяльності, популяризації та просування на ринок інноваційних розробок. До участі запрошувались науковці, інженерно-технічні працівники та винахідники, автори колективних інноваційних розробок.

Цьогоріч запроваджена окрема номінація — «Молодіжні новації» — для конкурсних робіт, розробники яких мають вік від 14 до 22 років. Перемогла у ній робота учня Чернігівського ліцею № 32 Миколи Акулова «Навчальний програмний комплекс «Graph», який дозволяє вчителям фізики, математики або інших наук проводити віртуальні експерименти та лабораторні роботи, якщо немає відповідного обладнання або навчання ведеться дистанційно.

Перше місце у номінації «Технічні та технологічні новації» посіла «Розробка мобільних методів контролю поживних речовин у ґрунті та пристроїв диференційного їх внесення» Анатолія Кушніренка з Ніжинського агротехнічного інституту; у номінації «Агроінновації» — «Високопродуктивний, ранньостиглий сорт люпину вузьколистого Локомотив», виведений Володимиром Бардаковим в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН; у номінації «Електронні та інформаційно-цифрові технології» — «Кардіодефібрилятор-монітор «Біфазик+», розроблений Віктором Мішаковим у ТОВ «НВП «Метекол».

Що дозволяє підприємству бути конкурентним інновації. Що дозволяє пережити кризу інновації. За інноваціями майбутнє. Вони допомагають рухатися вперед. Тішить те, що серед учасників конкурсу — чимало молоді. Однак, дуже хочеться, аби наступного року бажаючих позмагатися було хоча б удвічі більше, — зазначив В’ячеслав Чаус та вручив переможцям дипломи, сертифікати на грошову нагороду та пам’ятні подарунки.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини