Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 14:43:42

В Україні з’явиться новий автовиробник

29.12.2021   09:07Агенцiя

Чернігівський автомобільний завод, який входить до складу корпорації «Еталон», 2022 року має намір повернутися на український ринок спецтехніки. Підприємство представить вантажний автомобіль Ashok Leyland.

Завод робить ставку не на продаж шасі, а відразу на повноцінні машини. Усі вантажівки будуть комплектувати повноцінними надбудовами, які найбільш потрібні на вітчизняному ринку.

Першою версією вантажівки стане сміттєвоз обсягом 12 кубів. Завантаження контейнерів відбуватиметься із боку. Офіційна презентація машини відбудеться після сертифікації. Це відбудеться приблизно у середині наступного року.

Вантажні машини ЧАЗ будуть націлені на сегмент тендерних закупівель територіальних громад, які останні кілька років активно оновлюють автопарки спецтехніки.

За попередньою інформацією, сміттєвоз виробництва ЧАЗ стане однією з найвигідніших пропозицій в Україні.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

24 лютого: цей день в Україні і світі

24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44

День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини