Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 21:04:21

Завершується підготовка до пленарного засідання бюджетної сесії обласної ради

17.12.2021   15:11Агенцiя

Сьогодні депутати обласної ради продовжили роботу над розглядом питань порядку денного восьмої сесії у складі 6 постійних комісій:

з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики;з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО; з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції; з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, а аткож з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, участь в засіданні якої взяла перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

Обласні обранці заслухали розробників проєктів рішень, приділивши особливу увагу розгляду змін до бюджету області на 2021 та аналізу головного фінансового документа, за яким Чернігівщина буде жити у прийдешньому 2022-му.

Члени постійних комісій також ознайомились із проєктом Програми економічного і соціального розвитку  Чернігівської області на 2022 рік та ключовими пріоритетами розбудови різних галузей і сфер життєдіяльності регіону у найближчій перспективі.

Разом із тим, депутати обговорили низку питань щодо регулювання земельних відносин, управління і розпорядження об’єктами комунальної власності, внесли свої рекомендації та зауваження до запропонованих проєктів рішень.

 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини