Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 14:10:01

Завершується підготовка до пленарного засідання бюджетної сесії обласної ради

17.12.2021   15:11Агенцiя

Сьогодні депутати обласної ради продовжили роботу над розглядом питань порядку денного восьмої сесії у складі 6 постійних комісій:

з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики;з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО; з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції; з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, а аткож з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, участь в засіданні якої взяла перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

Обласні обранці заслухали розробників проєктів рішень, приділивши особливу увагу розгляду змін до бюджету області на 2021 та аналізу головного фінансового документа, за яким Чернігівщина буде жити у прийдешньому 2022-му.

Члени постійних комісій також ознайомились із проєктом Програми економічного і соціального розвитку  Чернігівської області на 2022 рік та ключовими пріоритетами розбудови різних галузей і сфер життєдіяльності регіону у найближчій перспективі.

Разом із тим, депутати обговорили низку питань щодо регулювання земельних відносин, управління і розпорядження об’єктами комунальної власності, внесли свої рекомендації та зауваження до запропонованих проєктів рішень.

 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».