Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 09:08:22

Кому в Чернігові надана додаткова знижка в оплаті житлово-комунальних послуг на 2022 рік?

16.12.2021   17:09Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 грудня, встановив на 2022 рік додаткові до передбачених законодавством гарантії щодо соціального захисту окремих категорій громадян. Вони надаються в рамках прийнятої в місті програми і затверджуються кожного року.

Додаткова до встановленої чинним законодавством 50% знижка на оплату житлово-комунальних послуг в межах соціальних норм та нормативів на наступний рік надана:
     сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані – 15 осіб;
     сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у забезпеченні їх здійснення – 118 осіб;
     Почесним громадянам міста Чернігова – 2 особи.
Перелік осіб сформований згідно з поданими заявами від відповідних громадських організацій.
Відповідне рішення прийняте згідно з Програмою соціальної підтримки населення у м. Чернігові на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 01 грудня 2020 року № 2/VIII-24.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради


 

Останні новини Чернігівщини

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини