До територіальних громад Чернігівщини за нерухомість сплачено близько 92,3 млн грн податку
Упродовж січня-листопада 2021 року до місцевих громад Чернігвщини власники нерухомості сплатили близько 92,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Інформує громадськість очільниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
У порівнянні з минулорічним показником податкові надходження збільшилися на 21,6 млн грн, а прогнозовані показники вдалося перевищити на 9,5 млн гривень.
Податок на нерухомість сплачують як юридичні, так і фізичні особи, згідно з Податковим Кодексом України.
Зі сплачених 92,3 млн грн більша частка належить юридичним особам. Вони спрямували на розвиток громад 67,7 млн грн податку, у порівнянні з минулорічним показником приріст склав 18.9 млн грн, - зазначає Людмила Слотюк.
Фізичні особи області з початку року сплатили 24,6 млн грн податку на нерухомість та перевищили минулорічні надходження на 2,7 млн гривень.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.