Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 02:52:06

Про індекси споживчих цін на товари та послуги у листопаді 2021. Статистика

15.12.2021   08:43Агенцiя

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в листопаді 2021р. в області, як і в Україні, становив 100,8%.

На споживчому ринку області в листопаді 2021р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%. Найбільше (на 7,4%) подорожчали овочі.

На 1,7–6,5% зросли ціни на цукор, рис, хліб, яловичину, сало, сири, сметану, молоко та продукти переробки зернових. Водночас на 1,3–6,4% подешевшали м’ясо птиці, макаронні вироби, кисломолочна продукція та фрукти.

Тютюнові вироби зросли в ціні на 0,9%.

Паливо та мастила стали дорожчими на 2,3%, проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті – на 1,5%.   

Головне управління статистики у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини