Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 20:24:27

У Комарівській громаді вдосконалюватимуть надання соціальних послуг

14.12.2021   12:24Агенцiя

Громади, які визначені Міністерством соціальної політики України учасниками проекту «Розвиток соціальних послуг», отримали кошти на запровадження нових та розвиток існуючих послуг. Загальна сума фінансування складає 10 мільйонів гривень.

У рамках проекту держава фінансує розвиток у громадах базових соціальних послуг: денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку; супроводу під час інклюзивного навчання; соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи; тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю; підтриманого проживання; стаціонарного догляду.

Відповіді на актуальні питання щодо реалізації пілотного проекту громади змогли отримати під час онлайн-наради під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Бориса Лебедцова за участю представників департаментів соціального захисту населення обласних державних адміністрацій.


Загалом учасниками пілотного проекту Мінсоцполітики були визначені 20 територіальних громад: Великоновосілківська (Донецька обл.), Верховинська, Рогатинська, Городенківська, Яблунівська, Коломийська та Олешанська (Івано-Франківська обл.), Великосорочинська та Комишнянська (Полтавська обл.), Нововолинська та Ковельська (Волинська обл.), Чернечинська (Сумська обл.), Уманська (Черкаська обл.), Сарненська (Рівненська обл.), Коблівська (Миколаївська обл.), Костянтинівська (Херсонська обл.), Комарівська (Чернігівська обл.), Заваллівська (Кіровоградська обл.), Рудківська (Львівська обл.) і Вінницька міська ТГ.

У 2022 році громади також зможуть подавати документи для участі у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг», на реалізацію якого передбачені кошти в державному бюджеті на наступний рік.

 Міністерство соціальної політики України

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.