Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 23:06:07

Про проблеми міського бюджету Прилук

17.11.2012   10:20Агенцiя

На апаратній нараді міського голови, що відбулася 16 листопада, начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона інформувала про виконання бюджету міста за 10 місяців поточного року. На жаль, бюджет міста не виконаний.

Кредиторська заборгованість станом на 01 листопада становить: по заробітній платі і нарахуваннях на заробітну плату 5 млн. 463 тис.грн., по енергоносіях – 1 млн. 348 тис.грн., по харчуванню – 777 тис.грн.

Загальна сума невиплачених відряджень складає 285 тис.грн. Як зазначила начальник фінансового управління міської ради, на жаль, можливості виплатити кошти за відрядження працівникам бюджетної сфери у поточному році немає. Ці кошти будуть випаленні за рахунок бюджету 2013 року у січні-лютому.

13 листопада з Головного фінансового управління обласної державної адміністрації надійшла відповідь на лист виконавчого комітету Прилуцької міської ради щодо надання короткотермінових позик для здійснення платежів на харчування, у якому зазначено, що вирішення питання фінансування всіх захищених статей видатків Прилуцького міського бюджету у 2012 році можливе лише шляхом надання додаткової дотації з Державного бюджету, про що обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини