Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 19:17:25

В обласній раді опрацьовують проєкт бюджету Чернігівщини на наступний рік

11.12.2021   13:58Агенцiя

10 грудня у залі президії голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш разом із очільником облдержадміністрації В’ячеславом Чаусом зустрілись із головам постійних комісій та депутатських фракцій представницького органу Придесення.

Головною темою зібрання став аналіз ключових показників і своєрідне підбиття підсумків нинішнього фінансового року та обговорення проєкту бюджету Чернігівської області на 2022 рік, який презентував директор Департаменту фінансів ОДА Валерій Дудко.

До розмови приєдналися також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які є головними розпорядниками коштів обласного бюджету у галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту тощо.

Під час розмови аналізувались видаткова та дохідна частина обласного бюджету, порушувались актуальні питання фінансування територіальних громад, наголошувалось на необхідності оптимізації мережі комунальних закладів для більш раціонального розподілу коштів, підіймались проблемні питання районних рад.

Керівництво та депутати обласної ради висловлювали свої пропозиції та рекомендації щодо розподілу видатків, озвучили своє бачення стосовно доцільності спрямування коштів на ті або інші напрямки та заходи.

Більш детально проєкти рішень щодо затвердження головного кошторису Чернігівщини на 2022 рік та внесення нагальних змін до обласного бюджету на 2021-й будуть розглядатися депутатами під час засідань постійних комісій, які планують провести протягом наступного тижня.

Бюджетна ж сесія відповідно до розпорядження голови обласної ради Олени Дмитренко відбудеться 22 грудня.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини