Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 13:09:51

В обласній раді опрацьовують проєкт бюджету Чернігівщини на наступний рік

11.12.2021   13:58Агенцiя

10 грудня у залі президії голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш разом із очільником облдержадміністрації В’ячеславом Чаусом зустрілись із головам постійних комісій та депутатських фракцій представницького органу Придесення.

Головною темою зібрання став аналіз ключових показників і своєрідне підбиття підсумків нинішнього фінансового року та обговорення проєкту бюджету Чернігівської області на 2022 рік, який презентував директор Департаменту фінансів ОДА Валерій Дудко.

До розмови приєдналися також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які є головними розпорядниками коштів обласного бюджету у галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту тощо.

Під час розмови аналізувались видаткова та дохідна частина обласного бюджету, порушувались актуальні питання фінансування територіальних громад, наголошувалось на необхідності оптимізації мережі комунальних закладів для більш раціонального розподілу коштів, підіймались проблемні питання районних рад.

Керівництво та депутати обласної ради висловлювали свої пропозиції та рекомендації щодо розподілу видатків, озвучили своє бачення стосовно доцільності спрямування коштів на ті або інші напрямки та заходи.

Більш детально проєкти рішень щодо затвердження головного кошторису Чернігівщини на 2022 рік та внесення нагальних змін до обласного бюджету на 2021-й будуть розглядатися депутатами під час засідань постійних комісій, які планують провести протягом наступного тижня.

Бюджетна ж сесія відповідно до розпорядження голови обласної ради Олени Дмитренко відбудеться 22 грудня.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ