Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 04:46:10

За січень – листопад 2021 року платниками Чернігівщини сплачено майже 18,3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

10.12.2021   13:08Агенцiя

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків сплачено за січень-листопад 2021 року понад 12,6 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Це на 2 млрд грн або більш як на 19 відс. більше, ніж сплачено за відповідний період 2020 року.

Єдиного внеску за 11 місяців поточного року надійшло 5,6 млрд грн, що на 19,5 відс. або на 0,9 млрд грн перевищує відповідні минулорічні надходження, - інформує громадськість начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
Зокрема, до державного бюджету спрямовано 6 млрд грн, що становить 47,6 відс. сплачених податків за цей період. Значна частина надійшла від сплати податку на додану вартість – 2,3 млрд грн (38,6 відс.), податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1,9 млрд грн (31,4 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 0,9 млрд грн (14,4 відс.) та податку на прибуток – 0,7 млрд грн (12,1 відс.).
Людмила Слотюк зазначає, що до місцевих бюджетів усіх рівнів платники податків сплатили понад 6,6 млрд гривень. Факт минулого року перевищено на 16,5 відс. або на 0,9 млрд грн, переважно за рахунок збільшення надходжень по бюджетоформуючих податках: податку на доходи фізичних осіб – на 18,2 відс. (+0,7 млрд грн), податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт) – на 10,7 відс. (+0,1 млрд грн) та єдиному податку – на 16,7 відс. (+0,1 млрд грн).
Добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів складає 98,8 відс. від загальної суми податків.
Страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено у січні-листопаді 2021 року 5,6 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Факт надходжень січня-листопада  минулого року перевищено на 19,5 відс. або на 0,9 млрд гривень.
 


 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини