Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 08:02:04

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

09.12.2021   12:43Агенцiя

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

- нагадує заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний.   
Податкова знижка для фізичних осіб, - це документально підтверджена сума витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів, робіт, послуг у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками звітного року у вигляді заробітної плати.
Платники податку, які бажають скористатися правом на податкову знижку за підсумками 2020 року, повинні до кінця поточного року подати річну податкову декларацію (разом з відповідними документами) до контролюючого органу за місцем реєстрації громадянина.
    Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.
        Руслан Погрібний наголошує: «Якщо платник податку до кінця податкового 2021 року не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2020 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься».
Нагадуємо, що для заповнення та направлення декларації про майновий стан і доходи можна скористатися електронними сервісами ДПС, а саме, Електронним кабінетом платника.


         Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини