Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 07:16:20

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

07.12.2021   07:28Агенцiя

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Причина, за словами начальника управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) Олега Созінова,  - відсутність із боку Державної казначейської служби реєстрації договорів, інформує ТК «Прилуки».

«Головний розпорядник коштів – управління ЖКГ уклало договір із «кредобанком», який передбачає щомісячне надання реєстрів ОСББ, які залучили кредитні кошти на впровадження енергоефективних заходів», - розповів Олег Созінов.

За його словами, після укладення цього договору та отримання реєстрів управління ЖКК уклало договір безпосередньо із ОСББ і 8 листопада відправило цей пакет документів до Державної казначейської служби.

«В зв’язку з тим, що на сьогодні органами казначейської служби реєстрація договорів не проведена міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування», - сказав він.

У коментарі Суспільному начальниця Прилуцького управління Державної казначейської служби в області Наталія Ленець пояснила, що не можуть зробити виплату без прийнятого бюджету.

«В пункті 5 статті бюджетного кодексу йдеться, що житлово-комунальне господарство взагалі без програми не проплачується, а в них немає програми і бюджет не прийнятий».

Начальник фінансового управління Олена Ворона вважає, що гроші можуть перерахувати й без прийнятого бюджету.

«38 пункт прикінцевих положень говорить, що ми маємо право здійснювати видатки на всі цілі, які передбачені в проекті бюджету на 2021 рік, який схвалений виконкомом. Кошти на підтримку ОСББ у нас передбачені в проекті бюджету, кошти є, ми можемо ними розрахуватися», - сказала посадовець.

Нагадаємо, у Прилуках два ОСББ стали учасниками проекту «Енергодім» та здійснили комплекс заходів із утеплення. Роботи відбулися за співфінансування фонду енергозбереження – 70%, 20% - власних коштів мешканців та 10% - міського бюджету.

«Міська рада вперше розробила міську цільову Програму підтримки ОСББ, яка передбачає відшкодування 10% вартості виконаних робіт», - додав Олег Созінов.

18 жовтня на бюджетній комісії було ухвалено спрямувати кошти міського бюджету зазначеним ОСББ.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.