Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 14:03:39

Фахівців громад Чернігівщини вчили застосовувати LOGICA

06.12.2021   13:26Агенцiя

Сьогодні майже 70 фінансистів громад Чернігівщини працювали із командою ULEAD з Європою в Чернігівській області над викликами, які виникають під час запровадження Інформаційно-аналітичної системи «LOGICA».

"Інформаційна сесія дозволяє ефективно обговорити актуальні проблеми функціонування нової системи комунікації між фінансовими органами громад та Міністерство фінансів України", - наголосила Ірина Кудрик, керівниця регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Чернігівській області.
 
У 2020 році Міністерство фінансів розробило та впровадило в дослідну експлуатацію комп’ютерну програму «Інформаційно-аналітична система управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA», яка є інструментом для здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу.
 
 "У цьому році в громадах відбувся складний процес запровадження нової інформаційно-аналітичної системи. Є низка технічних проблем, а також необхідність узгодження різних організаційних нюансів. А вже наступного року, ми мусимо повною мірою освоїти цю систему та використовувати її", - наголошує Сергій Виноградов, директор компанії «Неоком 21».
 
Під час інформаційної сесії учасники обговорили:
📌 Основні етапи підготовки бюджетної документації в ІАС «LOGICA».
📌 Організація обміну бюджетної документації між головним розпорядником бюджетних коштів та фінансовими органами місцевих рад.
📌 Функціональні можливості ІАС «LOGICA» щодо аналізу дохідної та видаткової частин місцевого бюджету.
Нагадаємо, що з 30 серпня 2021 Міністерством фінансів впроваджено використання цієї системи на постійній основі для інформаційного обміну між Міністерством та громадами.
 «Поділіться новими знаннями зі своїми колегами. Головні розпорядники нарівні із керівниками фінансових органів повинні володіти новою інформацію, адже від цього залежатиме ефективне функціонування системи», - переконує Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів та управління ULEAD з Європою в Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».