Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 20:55:41

Фахівців громад Чернігівщини вчили застосовувати LOGICA

06.12.2021   13:26Агенцiя

Сьогодні майже 70 фінансистів громад Чернігівщини працювали із командою ULEAD з Європою в Чернігівській області над викликами, які виникають під час запровадження Інформаційно-аналітичної системи «LOGICA».

"Інформаційна сесія дозволяє ефективно обговорити актуальні проблеми функціонування нової системи комунікації між фінансовими органами громад та Міністерство фінансів України", - наголосила Ірина Кудрик, керівниця регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Чернігівській області.
 
У 2020 році Міністерство фінансів розробило та впровадило в дослідну експлуатацію комп’ютерну програму «Інформаційно-аналітична система управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA», яка є інструментом для здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу.
 
 "У цьому році в громадах відбувся складний процес запровадження нової інформаційно-аналітичної системи. Є низка технічних проблем, а також необхідність узгодження різних організаційних нюансів. А вже наступного року, ми мусимо повною мірою освоїти цю систему та використовувати її", - наголошує Сергій Виноградов, директор компанії «Неоком 21».
 
Під час інформаційної сесії учасники обговорили:
📌 Основні етапи підготовки бюджетної документації в ІАС «LOGICA».
📌 Організація обміну бюджетної документації між головним розпорядником бюджетних коштів та фінансовими органами місцевих рад.
📌 Функціональні можливості ІАС «LOGICA» щодо аналізу дохідної та видаткової частин місцевого бюджету.
Нагадаємо, що з 30 серпня 2021 Міністерством фінансів впроваджено використання цієї системи на постійній основі для інформаційного обміну між Міністерством та громадами.
 «Поділіться новими знаннями зі своїми колегами. Головні розпорядники нарівні із керівниками фінансових органів повинні володіти новою інформацію, адже від цього залежатиме ефективне функціонування системи», - переконує Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів та управління ULEAD з Європою в Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини