Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 13:32:26

AB InBev Efes Україна отримала особливу відзнаку від Європейської Бізнес Асоціації за свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності

06.12.2021   08:18Агенцiя

AB InBev Efes Україна отримала відзнаку Business Hero за дотримання принципів сталого розвитку та свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності від Європейської Бізнес Асоціації

 

Компанія має на меті скоротити свій вплив на навколишнє середовище завдяки дбайливому використанню водних та енергетичних ресурсів, переробці відходів, використанню більш екологічних типів пакування, протидії зміні клімату. Зокрема, вже сьогодні AB InBev Efes Україна переробляє понад 99% своїх виробничих відходів — як органіку, так і упаковку. 2020-го компанія завершила перехід усіх ПЕТ-ліній на нову легку преформу, з якої виробляється ПЕТ-пляшка. Торік це дозволило скоротити кількість використаного в упаковці пластику більш ніж на 160 т.  

На броварнях AB InBev Efes Україна працюють системи біологічної очистки стічних вод, які за допомогою біологічних компонентів – аеробного та анаеробного мулу – забезпечують очищення стічних вод броварень від забруднюючих компонентів. Більш того, щороку компанія скорочує відсоток використання води на один літр продукції і постійно покращує цей показник. Під час виробничого процесу броварні частково використовують біогаз та мають енергоефективні технології, що дозволяють варити пиво більш екологічно та знизити кількість викидів вуглецю. 

AB InBev Efes Україна окрім екологічних ініціатив також реалізує й соціальні проєкти в регіонах присутності своїх виробництв. Так наприклад, у 2020 р. компанія запустила гуманітарну програму з надання чистої питної води в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Компанія спрямувала на ініціативу 93 600 л слабогазованої питної води, яку розподілили між 234 навчальними закладами на Сході України. 

Понад 10 років компанія реалізовує національну програму “Випив? За кермо не сідай!”. За цей час AB InBev Efes Україна закупила більш ніж 650 комплектів Drunk Busters, які передала патрульній поліції, центру підготовки водіїв ЗСУ й автошколам для проведення інтерактивних тренінгів по всій країні. Понад 100 тис. осіб пройшли навчання за спеціально розробленим курсом з використанням “п’яних” окулярів.

 Додатково цьогоріч, AB InBev Efes Україна об’єдналася разом з SOCAR аби інформувати водіїв щодо неприпустимості поєднання алкоголю та кермування. У рамках ініціативи  було розміщено інформаційні відео на кожній АЗС мережі для привернення уваги водіїв до існуючої проблеми нетверезого водіння.

 “Розвиваючи культуру відповідального споживання, ми виділили для себе три пріоритетні напрямки. Це – боротьба зі споживанням алкоголю неповнолітніми – протидія продажу алкоголю до 18 років та руйнуванню міфу, що алкоголь сприяє розвитку авторитету підлітка чи допомагає вирішити проблеми. Другий – зменшення випадків кермуванням авто в нетверезому стані. Третій – розширення асортименту слабоалкогольних і безалкогольних альтернатив в портфелі компанії” ­– розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. 

AB InBev Efes Україна також підтримує екологічні ініціативи молоді – спільно зі студентами Національного університету "Чернігівська політехніка" компанія побудувала на території навчального закладу зарядну станцію для електротранспорту, аби заохотити студентів користуватися більш екологічним способом переміщення містом – на електротранспорті. Зараз станція оснащена можливостями заряджання від джерел сонячної енергії та підтримує широкий спектр інтерфейсів для підключення та підзарядки акумуляторів різних типів.

 Пандемія стимулювала розвиток ще одного напрямку соціальної відповідальності компанії — підтримка медичних та соціальних закладів у боротьбі з COVID-19. AB InBev Efes Україна закупила 4 апарати штучної вентиляції легень та 16 кисневих концентраторів для лікарень у регіонах присутності власних виробництв, зокрема, в Харкові, Чернігові та Миколаєві.  Додатково було передано 24 тис. л дезінфікуючого засобу до лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального захисту, дитячих будинків та будинків-інтернатів. Окрім того, до лікарень було направлено 1750 захисних комбінезонів, 22600 масок та бахіл.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.  

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».