Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 22:40:24

Робота є… у «Дружбі-Новій»

02.12.2021   13:16Агенцiя

Наразі підприємству потрібні тракторист-машиніст та слюсар-ремонтник. Підприємство подало вакансії до Борзнянської районної та Ніжинської міськрайонної філій Чернігівського обласного центру зайнятості відповідно.Це потужне агропромислове підприємство агрохолдингу "Kernel" працює на території багатьох територіальних громад Чернігівщини, забезпечуючи роботою місцевих жителів.

Цього року з «Дружбою-Новою» співпрацювали Варвинська, Борзнянська, Куликівська, Ріпкинська районні, Прилуцьката Ніжинська міськрайонні філії Чернігівського обласного центру зайнятості.Актуальними були 90вакансій, майже всі вони укомплектовані обласною службою зайнятості. Підприємство потребувало охоронників, трактористів-машиністів, водіїв, кухарів, підсобних робітників, техніків, диспетчерів тощо.Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування та соціальний пакет і пропонує гнучкий графік роботи та підвезення.
СТОВ «Дружба-Нова» (Kernel)- відомий виробник і експортер сільськогосподарської продукції. Спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, розведенні худоби, виробництві олії та готових кормів для тварин. Підприємство забезпечує роботою та стабільною зарплатнею близько 1800 жителів Чернігівщини та Сумщини.
 

Валентина Федусь
 

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ