Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 10:07:54

13 мільйонів за школу пост-фактум віддають киянину і кіпрській «офшорці» з угрупування «Арт-мастера»

16.11.2012   09:36Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 31 жовтня уклало угоду з ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» на будівництво школи на 520 місць у м. Носівка вартістю 13,06 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер провели з неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника», що обґрунтували необхідністю встигнути до кінця року освоїти виділені Кабміном кошти з державного фонду регіонального розвитку. Обрання підрядником «Укрбудмонтаж» пояснюють наявністю у фірми досвіду та необхідних матеріальних ресурсів.

Разом з тим школу у Носівці було збудовано ще до підписання офіційного договору. Тендер на школу оголосили лише у липні, натомість за повідомленнями місцевих ЗМІ у квітні цього року будівництво вже добігало кінця: «…Будівельні роботи не припиняються. Щодня там трудяться понад шістдесят робітників: маляри, сантехніки, монтажники… Вони запевняють, що на сьогодні внутрішні оздоблювальні роботи більше як на 70% виконано. Якщо так і далі піде, то у травні їх завершать, після чого візьмуться за впорядкування навколишньої території, під’їзних шляхів та встановлення огорожі».

Засновниками ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» є киянин Леонід Маруженко, відомий як співзасновник ТОВ «ТММ-інвест», а також ТОВ «Компанія з управління активами «Інститут портфельних інвестицій», засновником котрого є кіпрська фірма «Ейч Бі Стрентон лімітед».

«Інститут портфельних інвестицій» є засновником низки компаній, в тому числі «Арт-мастер» і «3-Т», які до недавнього часу контролювали діяльність низки державних баз даних, в тому числі ЄДРПОУ. Інший співвласник «Арт-мастеру» Юрій Дерев’янко обрався до Верховної Ради за мажоритарним округом в Івано-Франківській області від «Батьківщини» по квоті Арсенія Яценюка.

"Наші гроші"

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік 09:16

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2020 рік йшла мова на селекторній нараді з начальниками відділень.

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення 09:11

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення – 54,5%, або 535,8 тис., майже дві третини з яких проживає в міській місцевості. Середній вік жительок області – 47 років.