Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 23:13:11

13 мільйонів за школу пост-фактум віддають киянину і кіпрській «офшорці» з угрупування «Арт-мастера»

16.11.2012   09:36Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 31 жовтня уклало угоду з ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» на будівництво школи на 520 місць у м. Носівка вартістю 13,06 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер провели з неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника», що обґрунтували необхідністю встигнути до кінця року освоїти виділені Кабміном кошти з державного фонду регіонального розвитку. Обрання підрядником «Укрбудмонтаж» пояснюють наявністю у фірми досвіду та необхідних матеріальних ресурсів.

Разом з тим школу у Носівці було збудовано ще до підписання офіційного договору. Тендер на школу оголосили лише у липні, натомість за повідомленнями місцевих ЗМІ у квітні цього року будівництво вже добігало кінця: «…Будівельні роботи не припиняються. Щодня там трудяться понад шістдесят робітників: маляри, сантехніки, монтажники… Вони запевняють, що на сьогодні внутрішні оздоблювальні роботи більше як на 70% виконано. Якщо так і далі піде, то у травні їх завершать, після чого візьмуться за впорядкування навколишньої території, під’їзних шляхів та встановлення огорожі».

Засновниками ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» є киянин Леонід Маруженко, відомий як співзасновник ТОВ «ТММ-інвест», а також ТОВ «Компанія з управління активами «Інститут портфельних інвестицій», засновником котрого є кіпрська фірма «Ейч Бі Стрентон лімітед».

«Інститут портфельних інвестицій» є засновником низки компаній, в тому числі «Арт-мастер» і «3-Т», які до недавнього часу контролювали діяльність низки державних баз даних, в тому числі ЄДРПОУ. Інший співвласник «Арт-мастеру» Юрій Дерев’янко обрався до Верховної Ради за мажоритарним округом в Івано-Франківській області від «Батьківщини» по квоті Арсенія Яценюка.

"Наші гроші"

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.