Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 12:37:13

Для бажаючих працювати робота знайдеться, - запевняють в обласному центрі зайнятості

20.11.2021   08:54Агенцiя

Про це свідчить історія Олександра Ільченка з Куликівки, який, незважаючи на брак робочих місць у невеличкому містечку, таки знайшов роботу. Щоправда, за сприяння служби зайнятості.

Хоч за фахом Олександр перукар, йому хотілося бути охоронцем, адже тривалий час працював у охоронних фірмах Києва та Чернігова. Залишившись без роботи, у лютому нинішнього року чоловік звернувся за допомогою до служби зайнятості. Разом з кар’єрним радником вони спланували подальші дії, склали надіслали потенційним роботодавцям резюме. Але, на жаль, у базі даних підходящих вакансій не з’являлося.

Проте у липні все таки одна знайшлася – «перукаря» в Територіальному центрі соціального обслуговування. Олександр довго вагався, але все ж таки погодився на дану пропозицію. І ось вже майже 4 місяці чоловік при роботі і ще жодного дня не пошкодував щодо прийнятого рішення та, власне, й щодо обраної професії. Чоловік швидко адаптувався на робочому місці і зарекомендував себе гарним спеціалістом.

До речі, нинішню професію Олександр свого часу здобув також за сприяння служби зайнятості.

Чернігівський ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини