Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 01:29:14

Порахували безробітних в Чернігівській області

19.11.2021   09:03Агенцiя

Станом на 1 листопада 2021 року на Чернігівщині налічувалося 9,7 тис. офіційно зареєстрованих безробітних. Це на 14,9 % або на 1,7 тисяч менше, ніж рік тому.

Серед зареєстрованих безробітних:

за статтю:  чоловіків – 3,3 тис. осіб (або 34,4%), жінок – 6,3 тис. осіб (або 65,6%);

за віковими групами: 23,5% - молодь  до 35 років; 28,0% –  від 35 до 44 років; 28,5% – від 45 до 55 років; 20% – понад 55 років;

за освітою: 53,1% - мали вищу освіту, 24,6% – професійно-технічну, 22,3% – загальну середню освіту;

за видами економічної діяльності  раніше були зайняті: 28,6% - у державному управлінні, 17% – у сфері торгівлі, 10,9% - у сільському, лісовому та рибному господарстві, 10,5% - у переробній промисловості;

за професійними групами переважають працівники: сфери торгівлі та послуг – 19,6% (продавець, кухар, охоронник, молодша медична сестра, бармен, офіціант), службовці та керівники – 15,1% (директор підприємства, менеджер із збуту, головний бухгалтер, начальник відділу, завідувач складу, керуючий магазином), представники найпростіших професій – 13,6% (підсобний робітник, прибиральник, сторож, комірник, укладальник-пакувальник, кухонний робітник, двірник, робітник з благоустрою), фахівці – 12,1% (бухгалтер, сестра медична, представник торговельний, вихователь, фармацевт, інспектор з кадрів, диспетчер), професіонали – 11,3% (спеціаліст державної служби, вчитель, економіст, бібліотекар, юрист, інженер).

 

Обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини