За 9 місяців зовнішній товарообіг Чернігівщини — майже 800 мільйонів доларів
За 9 місяців поточного року виробники Чернігівщини експортували товарів на 793 мільйони доларів. Це майже в півтора раза більше, ніж торік. На 23% зріс і імпорт товарів (329 млн дол.).

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 129 країн світу.
Найсуттєвіші експортні поставки товарів здійснювалися до Китаю – 110 млн дол., Нідерландів – 74 млн дол., Азербайджану – 56 млн дол., Індії – 31 млн дол., Бельгії – 30 млн дол.
В іноземців мали попит зернові культури, готові харчові продукти, деревина і вироби з деревини, жири та олії тваринного або рослинного походження, папір та картон, насіння і плоди олійних рослин, текстильні матеріали та текстильні вироби, взуття.
Найбільше Чернігівщина імпортувала продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, готові харчові продукти, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, текстильні матеріали та текстильні вироби, папір та картон, засоби наземного транспорту, мінеральні продукти.
Основними торговельними партнерами в частині імпорту були Німеччина – 57 млн дол., Білорусь – 46 млн дол., Італія – 31 млн дол., Китай – 28 млн дол. та Литва – 16 млн дол.
За інформацією Головного управління статистики
у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.