Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:23:34

З Ніжина імпортують кабачкову ікру, огірки та салати з баклажанами

17.11.2021   09:51Агенцiя

Ніжинський консервний завод – один із найбільших українських експортерів консервованої овочевої продукції.

Найпопулярнішими за кордоном є кабачкова ікра, огірки та салати баклажанної групи, а також лечо й аджика.

Про це повідомляє agrotime.

«Постачаємо товари у понад 20 країн світу, зокрема у США, Німеччину, Швецію, Великобританію, Чехію, Литву, Ізраїль, Канаду, Азербайджан. Але найбільші обсяги експортуємо в Німеччину та країни Балтії», – розповіла головний технолог підприємства Майя Бортник.

За словами спеціалістки, за кордоном покупці найбільше люблять кабачкову ікру, огірки та салати баклажанної групи, а також лечо й аджику. 

«Крім того, ми виготовляємо для них консервовані овочі під замовлення за їхньою рецептурою. Робимо зразок продукції, якщо замовника влаштовує якість, то випускаємо партію», – уточнила Майя Бортник.

Останні новини Чернігівщини

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19

Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини