Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 11:22:15

Чернігів підтвердив стабільний кредитний рейтинг за підсумками 1 півріччя 2021 року

16.11.2021   12:33Агенцiя

Рейтингове агентство «Credit Rating», за результатами проведеного аналізу показників 1 півріччя 2021 року, підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг м. Чернігова на рівні uaA за Національною рейтинговою шкалою.

https://www.credit-rating.ua/ua/events/press-releases/15272/

https://www.credit-rating.ua/ua/rate_history/21/709/.


Це означає, що місто виглядає більш фінансово стабільним  та характеризується високою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками чи борговими інструментами.

Рівень кредитного рейтингу м. Чернігова підтримується, серед іншого,  покращенням рівня бюджетної забезпеченості міста: співвідношення обсягу доходів бюджету громади в розрахунку на одного мешканця до середнього показника по місцевих бюджетах у цілому (без урахування трансфертів) за результатами виконання бюджету у І півріччі 2021 року становило 98,5% (98,1% у 2020 році та 94,3% у 2019 році) та перевищувало показники окремих міст України з аналогічним адміністративно-територіальним статусом та співставною кількістю населення.

Для складання рейтингу були використані матеріали Чернігівської міської ради та Держстату України, а також інша інформація, що є у розпорядженні рейтингового агенства та вважається надійною.

Довідково: Агентство «Кредит-Рейтинг» - перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, що надає послуги з визначення незалежних рейтингових оцінок кредитоспроможності суб'єктів господарювання та органів місцевого самоврядування за Національною рейтинговою шкалою згідно стандартів OICV-IOSCO.

Звіт 1 півріччя 2021.

 

За інформацією
Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

9 лютого: цей день в Україні і світі

9 лютого: цей день в Україні і світі 08:44

День 1447 Російська агресія - Day 1447 Russian aggression

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини