Податківці порахували кількість запитів від громадян і нагадують, що для обміну повідомленнями працює e-mail
Податківцями Чернігівській області протягом 10 місяців поточного року опрацьовано 86 запитів на отримання публічної інформації, - інформує начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб – 58, від юридичних осіб – 24 та від об’єднань громадян – 4.
За результатами розгляду запитів: задоволено - 49, частково задоволено – 3, не підлягало розгляду на підставі відповідної заяви запитувача – 3, надано роз’яснення - 4, направлено належному розпоряднику – 6, термін надання відповіді не настав – 1, у задоволенні 16 запитів відмовлено.
По 4 - х документах, в яких запитувачі посилались на Закон України «Про доступ до публічної інформації», але по суті були зверненнями, надано відповіді інформаційного змісту щодо невідповідності вимогам до запиту на отримання публічної інформації та такі запити розглянуто у порядку та строки, визначені спеціальними законами України.
Очільниця податкового відомства області наголошує, що з метою забезпечення інформаційного обміну з платниками податків та громадянами у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області працює електронна поштова скринька ch.org@tax.gov.ua, на яку до контролюючого органу надходять запити на отримання публічної інформації.
Також Людмила Слотюк нагадує, що публічна інформація відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року №2939-IV «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.