Закупівля асфальту, щебеню, будматеріалів: на «Чернігівводоканалі» пройшли обшуки
10 листопада у комунальному підприємстві «Чернігівводоканал» та у квартирі його директора Сергія Малявка пройшли обшуки. Їх проводило Державне бюро розслідувань.
Інформацію Суспільному підтвердила прессекретар Теруправління ДБР у місті Києві Наталія Мелень.
За її словами, обшуки тривають у рамках кримінального провадження, яке відкрили за статтею «зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки». Наразі тривають слідчі дії і жодних подробиць справи у Держбюро розголошувати не можуть.
Директор «Чернігівводоканалу» Сергій Малявко сказав, що під час обшуків у нього вдома силовики нічого, що могло б стосуватися справи, не виявили.
«Вдома були обшуки. В рамках справи, по якій була виписана постанова і рішення суду. Вдома нічого не знайшли. Зараз на підприємстві деякий перелік документів, які стосуються деяких контрагентів, з якими ми співпрацювали, зараз проводиться вилучення цих документів: угоди, накладні і так далі. Вони стосуються закупівлі безпосередньо асфальту, щебеню, будівельних матеріалів тощо. Зараз процес обшуку вже на фінальному етапі. Впевнений, що на підприємстві «Чернігівводоканал» нічого цікавого для правоохоронних органів не буде», – розповів Сергій Малявко.
Максимальне покарання, передбачене статтею, за якою відкрили кримінальне провадження – 6 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом до понад мільйона гривень.
Нагадаємо, 28 жовтня у Чернігові СБУ провела понад 20 обшуків в управлінні капітального будівництва міськради та низці фірм-підрядників. Обшуки проводили в рамках розслідування кримінального провадження за статтею «Привласнення та розтрата майна в особливо великих розмірах». Посадовцям управління капітального будівництва та підрядникам інкримінували завищення вартості будівельних матеріалів і робіт під час проведення ремонтів та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури в Чернігові.
Міський голова Владислав Атрошенко тоді назвав проведення обшуків «привітом з Києва» та заявив про політичний тиск, пов’язаний із майбутніми виборами за 206 округом та його критикою дій Уряду.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.