Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:22:23

Приватизація на Чернігівщині: підсумки передачі позастатутного майна

05.11.2021   15:22Агенцiя

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 14 січня 2021 року №408/1/1-21 та за ініціативи Фонду державного майна України на початку 2021 року майно, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, але залишилось на їх балансах, має бути передано до сфери управління облдержадміністрацій.

Починаючи з 1992 року, під час приватизації Єдиних майнових комплексів державних підприємств до статутних капіталів ВАТ (ПАТ) не увійшли об’єкти державної власності, які відповідно до законодавства не підлягали приватизації. Це об’єкти житлового фонду з обслуговуючою інфраструктурою та об’єкти цивільного захисту. Такі об’єкти залишилися на обліку господарських товариств.

З початку приватизації на Чернігівщині  налічувалось 3743 таких об’єкти. З них:

    об’єкти державного житлового фонду з інфраструктурою – 2170;
    об’єкти цивільного захисту (з обладнанням) – 132;
    інші – 1441.

Протягом попередніх років реалізовано управлінських рішень щодо 3618 об'єктів.

Результатом плідної співпраці та тісної взаємодії Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області з Чернігівською обласною державною адміністрацією у 2021 році є передача у комунальну власність 16 об’єктів житлового фонду.

Наразі в управлінні ФДМУ у Чернігівській області перебувають 125 об’єктів позастатутного майна.

З метою завершення реалізації управлінських рішень в ОДА були створені робочі групи з питань ефективного використання державного майна, які дають можливість прискорити процес передачі таких об’єктів у комунальну власність.

За інформацією Управління забезпечення реалізації
повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення
ФДМУ по Київський, Черкаській та Чернігівській областях

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини